Deli Divane – Bidaai 85. Bölüm İzle

24 Şubat 2020 Pazartesi

KAŞALYA GERÇEKLERİ ANLATIR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 24 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 85. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ragini, Sadhana’nın kendisi gibi mutlu bir ilişki yaşayamamasına üzülür. Alekh’in hastalığı ile uğraşan Sadhana’nın ise gözü hiçbir şey görmez.

85. Bölüm

Kardeşinin fedakârlığına üzülen Ragini, bu düşüncelerini Ranvir’le paylaşır. Sadhana’nın Alekh ile normal bir ilişki yaşabilmesi için Ragini ve Ranvir yeni planlar yapmaya karar verir. Alekh, Ranvir’in Ragini’ye davranışlarından etkilenir ve Sadhana’ya kolye hediye eder. Kaşalya ise Ragini’nin Ranvir’le evlenmesine yardım ettiği için Sadhana’ya hala kızgındır. Yengesinin kendisine kötü davranmasına üzülen Sadhana, Ragini’ye bir şey belli etmez. Ragini’yi ziyarete gelen Kaşalya, Vasundhara’nın düğün resepsiyonunu iptal etmesinin gerçek nedenini söyler. Ragini ve Kaşalya’nın konuşmalarını duyan Ranvir, annesinin Ragini’den utandığı için düğün davetini iptel ettiğini öğrenir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com