Deli Divane – Bidaai 86. Bölüm İzle

25 Şubat 2020 Salı

RANVİR ALEKH’İN TEDAVİSİ İÇİN UĞRAŞIR

Sevilen Hint dizisi Deli Divane 25 Şubat Salı günü yayınlanan son bölüm 86. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir, Ragini’ye çocukluklarından beri Alekh’in hasta olduğunu anlatır. Ancak abisinin hastalığının nedeni konusunda bilgisi olmamasından yakınır. Ragini ile Ranvir Alekh’in sağlığına kavuşması için birlikte hareket eder.

86. Bölüm

Yıllardır Alekh’in hasta olduğunu bilen Ranvir, abisinin sık sık geçirdiği krizlerin gerçekten nedenini öğrenmeye çalışır ve Alekh’in iyileşmesi için doktor arar. Sadhana’nın sürekli açığını bulmaya çalışan Vasundhara, Sadhana’nın Alekh’le olan ilişkisini kıskanır. Malti’nin hamile olması ihtimali Praka ve Kaşalya’nın yüzünü güldürür. Sadhana ile uğraşan yalnızca Vasundhara değildir. Rajvans ailesinden biri Sadhana’ya sürekli tuzak kurmaya devam eder. Ragini ise kardeşine ev halkının kötü davrandığını gördükçe kahrolur.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com