Düşman Başına 29. Bölüm İzle

8 Temmuz 2022 Cuma

SHANTİ RİYA VE KUSHİ’NİN ARASINA GİRMEYE ÇALIŞIYOR

Düşman Başına dizisinde Shanti, Riya’yı kayınvalidesine karşı doldurmak ister. Evdeki hakimiyetinin sürmesi için çabalayan Shanti amacına ulaşabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Düşman Başına 8 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölümü 29. bölümüyle izle7.com’da.

29. Bölüm

Shanti, Riya ve Kushi’nin arasını bozmak ister. Evdeki üstünlüğünün sürmesi için buna mecbur olduğunu düşünen Shanti, Kushi’yi düğünden sonraki adetleri gerçekleştirmesi için tembihler. Adetler bitene kadar Riya ve Shivam’ın görüşmemesi gerektiğini söyleyen Shanti Kushi’ye baskı yapar. Riya bu sebeple Shanti’nin odasına yerleşir. Shanti Riya’ya Kushi’nin çok baskıcı olduğunu ve gelenekler yüzünden karı kocayı birbirinden ayırdığını söyleyerek duygu sömürüsü yapar. Shanti Riya’yı kayınvalidesine karşı dolduruşa getirebilecek mi?

***

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Senaryo: Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey, Pankaj Mavchi
Yönetmen: Partho Mitra (2015–17), Vinayak Choube (2017)
Yaratıcı Yönetmen: Shikha Vij
Oyuncular: Krutika Desai, Karam Rajpal, Ekta Kaul, Richa Mukherjee,
Menşei ülke: Hindistan, Orijinal dil: Hintçe

YENİ BÖLÜMLER izle7.com