Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’in setinde duygu dolu anlar yaşandı. Avusturya’da yaşayan ve beyninde tümör oluşan Rüveyda, hastalığı boyunca hayata tutunmasını sağlayan Elif dizisinin başrol oyuncusu Isabella Damla Güvenilir ile buluştu. Dizi setinde gerçekleşen buluşmada yedi yaşındaki Rüveyda’nın mutluluğu görülmeye değerdi.

Avusturya’da yaşayan Seher ve Vedat Gürbüz çiftinin ikiz çocuklarından biri olan Rüveyda’nın beyninde geçen yıl tümör tespit edildi. Vakit kaybetmeden tedavisine başlanan Rüveyda, bu süre zarfında Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’i izleyerek hayata tutundu. Rüveyda’nın bu zorlu süreçte en büyük hayali ise dizide Elif karakterini canlandıran Isabella Damla Güvenilir ile tanışmaktı. Başarılı bir tedavi sürecinin ardından hastalığını yenen Rüveyda’nın hayali gerçek oldu ve Isabella ile Elif setinde bir araya geldi. Bir Dilek Tut derneğinin organize ettiği buluşmada oldukça mutlu anlar yaşandı. Isabella, Rüveyda ve kardeşleri Rümeysa ile İlayda’yı oldukça sıcak bir şekilde karşıladı, birlikte evcilik oynadı. Mutlu geçen buluşma sonunda Isabella Damla Güvenilir, dizide giydiği kıyafetlerden üç tanesini Rüveyda’ya hediye etti.

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif hafta içi her gün saat 20:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bıçak Sırtı 6. Bölüm İzle 22 Ekim 2019
Sevilen Hint dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 22 Ekim Salı günü yayınlanan son bölümü 6. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara annesinin kendisinden gerçekleri gizlemesinden yorulduğunu belirtip evi terk eder. Fakat hiç ummadığı bir şey olur ve Swara kaçırılır. Swara’yı kaçıran kişi kim?Lukşi’nin görüştüğü kız çok yakın bir arkadaşı çıkar. Shektar ise bu yüzden dünürüne karşı mahcup olur. Videonun Swara tarafından çekildiği ortaya çıkınca herkes ona yüklenir. Shektar Swara’yı korumak için harekete geçer. Öte yandan Lukşi annesine Ragini’nin evlenmek istediği kişi olmadığını söyler. Bunu duyan Maheshvari çok öfkelenir. Swara ise ailesinin kendisinden bir şeyler saklamasından sıkılır ve evi terk eder. Sharmishtha her yerde onu arar. Swara uzaktan annesini izler. Swara annesinin Shektar’la konuştuğunu görünce çok duygulanır. Fakat tam bu sırada gizli bir el uzanır ve Swara’yı kaçırır. Swara’yı kim kaçırdı?Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…Yönetmen: Ravi RajOyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar SharmaOrijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
Bıçak Sırtı 6. Bölüm İzle 22 Ekim 2019