Kanal 7’de yayınlanan, İkbal Gürpınar’ın sunduğu Hayatın İçinden’e bugün İsrail askerlerine kafa tutarak dünya gündemine oturan 13 yaşındaki Filistinli kız Ahed Tamimi katıldı.
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen Hayatın İçinden’e bugün, Filistin’de korkusuzca İsrail askerlerine kafa tutarak dünya gündemine oturan 13 yaşındaki Filistinli kız Ahed Tamimi konuk oldu. İkbal Gürpınar’ın “Biz size ne yapabiliriz? Müslümanlardan yeterince destek geliyor mu size?” sorusunu Tamimi’nin annesi cevapladı. “Bizim için yaptıklarınız, Mavi Marmara gemisinde ve daima Filistin’in yanında olduğunuzu hissettirmeniz bizim için yeterli” diyen anne Filistin’de çocuk olmanın güçlü durmayı gerektiğine vurgu yaptı.
Ahed Tamimi Türk ve dünyadaki tüm çocuklara “bize destek versinler” mesajı verdi. İkbal Gürpınar duygusal anlar yaşadığı canlı yayında “Dualarımızdasınız Filistin” diyerek misafirlerini uğurladı.

 

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 321. Bölüm İzle 25 Temmuz 2019
Ekranların sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 25 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölümü 321. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine’de bugün Sanchi, duyduklarını ailesine söylemeyi geciktirmez. Ancak Mahi, Sanchi’yi olayları büyütmekle suçlar.Dadisa, yaptıklarına pişman olsa da elinden başka bir şey gelmez. Anandi’nin kendisi yüzünden kayınvalidesinin evinde rahatsız hissetmesinden korkar. Sanchi, konuyu ailesine açtığı için pişman olur. Mahi de Sanchi’yi düşüncesizlikle suçlar. Anandi, beklenenin aksine Sanchi’ye hak verir. Bunun üzerine Dadisa, Shivraj’ın annesinden özür dilemek için Udaypur’a gider. İki aile arasındaki gerginlik bitecek mi? Öte yandan Sanchi, sürekli Jagdish ile mesajlaşır. Sanchi, kendine itiraf etmekte zorlansa da Jagdish’ten hoşlanır. Sanchi, duygularının karşılığını bulabilecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 321. Bölüm İzle 25 Temmuz 2019