“Gıdı sarkması neden olur? Gıdı sarkması nasıl önlenir? Gıdı sarkmasını yok eden kür var mı? Gıdı eritme yöntemleri nelerdir?” soruları Dr. Feridun Kunak Show’da yanıt buldu.

Belli bir yaştan sonra ciltte sarkmalar oluşur. Bunlardan biri olan gıdı sarkması rahatsız edici bir görüntüdür ve çoğu kişi bundan şikayetçidir. Dr. Feridun Kunak Show’da gıdıyı yok etme yöntemleri izleyiciyle paylaşıldı. Serap Kunak içerisinde patates püresi, yumurta akı ve bal olan gıdıyı yok eden etkili karışım tarifini izleyiciyle paylaştı. Kunak, karışımı yirmi dakika yüz ve boyun bölgesinde beklettikten sonra ılık suyla yıkanmasını söyledi. Ayrıca Feridun Kunak ise, boyun kaslarını çalıştıran basit egzersizleri ekrana getirdi.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 321. Bölüm İzle 25 Temmuz 2019
Ekranların sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 25 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölümü 321. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine’de bugün Sanchi, duyduklarını ailesine söylemeyi geciktirmez. Ancak Mahi, Sanchi’yi olayları büyütmekle suçlar.Dadisa, yaptıklarına pişman olsa da elinden başka bir şey gelmez. Anandi’nin kendisi yüzünden kayınvalidesinin evinde rahatsız hissetmesinden korkar. Sanchi, konuyu ailesine açtığı için pişman olur. Mahi de Sanchi’yi düşüncesizlikle suçlar. Anandi, beklenenin aksine Sanchi’ye hak verir. Bunun üzerine Dadisa, Shivraj’ın annesinden özür dilemek için Udaypur’a gider. İki aile arasındaki gerginlik bitecek mi? Öte yandan Sanchi, sürekli Jagdish ile mesajlaşır. Sanchi, kendine itiraf etmekte zorlansa da Jagdish’ten hoşlanır. Sanchi, duygularının karşılığını bulabilecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 321. Bölüm İzle 25 Temmuz 2019