Pazar akşamları Kanal 7’de ekranlara gelen Mahmut Tuncer Show’un dün yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Anneler Günü’ne özel olarak programa davet edilen Ayşe Hanım’ın gözlerini görme engelli oğluna bağışlamak istemesi üzerine stüdyodakiler göz yaşlarını tutamadı.

Ekranların hem eğlendiren hem evlendiren programı Mahmut Tuncer Show’a konuk olarak davet edilen Ayşe Hanım ve oğlu Murat’ın acı dolu hikayesi yürekleri burktu. 16 yaşında geçirdiği trafik kazasıyla gözlerini kaybeden ve maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan Murat, yaşadıklarını ağlayarak anlattı. Bir an önce gözlerine kavuşmayı isteyen Murat, “10 yıl önce babamı ziyaret etmek için hastaneye giderken kaza geçirdim. Şuan 26 yaşındayım ve dünyam o günden beri karanlık.” dedi. Göz yaşlarına boğulan anne Ayşe Hanım ise Mahmut Tuncer’den yardım isteyerek, “Mahmut abi, ben senden ne para ne de pul istiyorum. Ben senden oğlumun gözlerine ışık istiyorum.” dedi. Tek isteğinin oğlunun gözlerinin açılması olduğunu belirten anne, “Maddi durumum olmadığı için oğluma çare olamadım. Onunla bir odanın iki mahkumu olduk.” şeklinde konuştu.

Programda gözlerini görme engelli oğluna bağışlamak isteyen Ayşe Hanım yılın annesi seçilirken, Uzman doktorlardan yardım talebinde bulunan Mahmut Tuncer ise, Murat’a tedavi sözü verdi.

Mahmut Tuncer Show, her Pazar saat 22:45’te canlı yayınla Kanal 7’de…

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Gündüz Gece - Ayasofya | 26 Eylül 2020
Türkiye gezilecek yerler, gezmek, seyahat etmek isteyenler Türkücü Kürşat Gündüz Gece İstanbul Ayasofya bölümünde tarihi mekanları ve yöresel yemekleri ekranlarınıza taşıdı.***Sevilen türkücü Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla Anadolu’nun saklı kalmış güzelliklerini ekrana getiren Gündüz Gece turuna hız kesmeden gezmeye devam ediyor. Memleket hasreti çekenlerin özlemini dindirmek isteyen Gündüz Gece, Anadolu topraklarının güzelliklerini karış karış dolaşarak Kanal 7’de ekrana taşıyor.Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen köşeleri, Doğu’dan Batı’ya yurdun her yerinde yaşam süren Anadolu insanın kültür mirası, tarladaki çiftçinin hasadı, şanı dünyaya yayılan Türk mutfağının yöresel lezzetleri Kürşat’ın neşe dolu sunumuyla Gündüz Gece’de izleyiciyle buluşuyor. Ekran başındakilere oturdukları yerden Anadolu’yu gezme imkanı sunan Gündüz Gece özlenen köy hayatını tüm yönleriyle gözler önüne serecek. Gündüz Gece bu hafta Muş’tan renkli görüntüleri ekrana getiriyor.Kürşat, kah Ege’de zeytin hasadına gidecek kah Karadeniz’de horon vuracak, İç Anadolu’da buğday hasadına giderken Akdeniz’de portakal toplayacak. Her yeri cennet olan Türkiye’nin yedi bölgesinden renkli görüntüler Gündüz Gece ile evleri şenlendiriyor.Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:40’ta Kanal 7’de…***#GündüzGece #Ayasofya
Gündüz Gece - Ayasofya | 26 Eylül 2020