Pazar akşamları Kanal 7’de ekranlara gelen Mahmut Tuncer Show’un dün yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Anneler Günü’ne özel olarak programa davet edilen Ayşe Hanım’ın gözlerini görme engelli oğluna bağışlamak istemesi üzerine stüdyodakiler göz yaşlarını tutamadı.

Ekranların hem eğlendiren hem evlendiren programı Mahmut Tuncer Show’a konuk olarak davet edilen Ayşe Hanım ve oğlu Murat’ın acı dolu hikayesi yürekleri burktu. 16 yaşında geçirdiği trafik kazasıyla gözlerini kaybeden ve maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan Murat, yaşadıklarını ağlayarak anlattı. Bir an önce gözlerine kavuşmayı isteyen Murat, “10 yıl önce babamı ziyaret etmek için hastaneye giderken kaza geçirdim. Şuan 26 yaşındayım ve dünyam o günden beri karanlık.” dedi. Göz yaşlarına boğulan anne Ayşe Hanım ise Mahmut Tuncer’den yardım isteyerek, “Mahmut abi, ben senden ne para ne de pul istiyorum. Ben senden oğlumun gözlerine ışık istiyorum.” dedi. Tek isteğinin oğlunun gözlerinin açılması olduğunu belirten anne, “Maddi durumum olmadığı için oğluma çare olamadım. Onunla bir odanın iki mahkumu olduk.” şeklinde konuştu.

Programda gözlerini görme engelli oğluna bağışlamak isteyen Ayşe Hanım yılın annesi seçilirken, Uzman doktorlardan yardım talebinde bulunan Mahmut Tuncer ise, Murat’a tedavi sözü verdi.

Mahmut Tuncer Show, her Pazar saat 22:45’te canlı yayınla Kanal 7’de…

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)