Pazar akşamları Kanal 7’de ekranlara gelen Mahmut Tuncer Show’un dün yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Anneler Günü’ne özel olarak programa davet edilen Ayşe Hanım’ın gözlerini görme engelli oğluna bağışlamak istemesi üzerine stüdyodakiler göz yaşlarını tutamadı.

Ekranların hem eğlendiren hem evlendiren programı Mahmut Tuncer Show’a konuk olarak davet edilen Ayşe Hanım ve oğlu Murat’ın acı dolu hikayesi yürekleri burktu. 16 yaşında geçirdiği trafik kazasıyla gözlerini kaybeden ve maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan Murat, yaşadıklarını ağlayarak anlattı. Bir an önce gözlerine kavuşmayı isteyen Murat, “10 yıl önce babamı ziyaret etmek için hastaneye giderken kaza geçirdim. Şuan 26 yaşındayım ve dünyam o günden beri karanlık.” dedi. Göz yaşlarına boğulan anne Ayşe Hanım ise Mahmut Tuncer’den yardım isteyerek, “Mahmut abi, ben senden ne para ne de pul istiyorum. Ben senden oğlumun gözlerine ışık istiyorum.” dedi. Tek isteğinin oğlunun gözlerinin açılması olduğunu belirten anne, “Maddi durumum olmadığı için oğluma çare olamadım. Onunla bir odanın iki mahkumu olduk.” şeklinde konuştu.

Programda gözlerini görme engelli oğluna bağışlamak isteyen Ayşe Hanım yılın annesi seçilirken, Uzman doktorlardan yardım talebinde bulunan Mahmut Tuncer ise, Murat’a tedavi sözü verdi.

Mahmut Tuncer Show, her Pazar saat 22:45’te canlı yayınla Kanal 7’de…

YENİ BÖLÜMLER izle7.com