Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen gezi programı Gündüz Gece Bonnie Vie dergisi tarafından 2018 yılının En İyi Gezi Programı ödülüne layık görüldü. Sevilen türkücü Kürşat geceye katılıp ekip arkadaşları adına ödülünü aldı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicisinin sevgisini kazanmayı başarmış olan Gündüz Gece Bonnie Vie dergisinin düzenlediği 2018 Yıldızları Ödül Töreni’nde Yılın En İyi Gezi Programı ödülünü aldı. Gündüz Gece ile altı yıldır Türkiye’nin dört bir yanını gezen, Anadolu insanının içtenliğine tanıklık eden Kürşat ödülü aldığı sırada duygu dolu anlar yaşadı.

Ödül töreniyle ilgili fotoğraflarını İnstagram hesabından paylaşan Kürşat’ı sevenleri de yalnız bırakmadı ve sempatik türkücüye yorum yağdırdı.

 

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)