Güz Masalı 19. Bölüm İzle

3 Eylül Perşembe

VİRAJ JANVİ’Yİ KANDIRIYOR!

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Güz Masalı 3 Eylül Perşembe günü yayınlanan 19. bölümüyle izle7.com’da. Güz Masalı’nda bugün Janvi, Viraj’ın doktorunun söylediklerinden sonra şok geçirir. Viraj’ın amacı iyileşmek değil sadece Janvi’nin yanında kalmasını sağlamaktır.

19. Bölüm

Viraj’ın doktoru onun herkesi kandırdığını söyler. Janvi’yi gizlice arayan doktor Rana, Viraj’ın başından beri verilen ilaçları almadığını anlatır. Doktor, Janvi’yi Viraj konusunda uyarır. Janvi ise değişmiş gibi görünen Viraj’ın yanında nasıl davranacağını bilemez. Viraj ve Janvi masada ailecek yemek yerken eve polisler gelir. Janvi’nin işkence gördüğü ihbarını aldığını söyleyen görevliler onun ifadesini alırlar. Ancak eve gelen polisleri Viraj’ın ayarladığı anlaşılır. Janvi’yi ve ailesini bu defa daha kötü sürprizler bekler. Janvi yaşadıkları ile nasıl baş edebilecek?

***

HAYAL KIRIKLIĞI VE ACININ HİKÂYESİ ‘GÜZ MASALI’ KANAL 7’DE…

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de… Güz Masalı’nda Ah Kalbim dizisinin güzel oyuncusu Sriti Jha sevenleriyle tekrar bir araya geliyor.

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com