Güz Masalı 20. Bölüm İzle

4 Eylül Cuma

GİTA’NIN PLANI JANVİ’Yİ KORUYABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Güz Masalı 4 Eylül Cuma günü yayınlanan 20. bölümüyle izle7.com’da. Güz Masalı’nda bugün Viraj hiçbir şey olmamış gibi Janvi’ye sürpriz bir yemek masası hazırlar. Evi ışıklarla süsleyen Viraj, çok heyecanlıdır. Ancak Janvi ve Viraj’ın annesi onun mutluluğunun aksine çok endişelidir.

20. Bölüm

Viraj, Janvi’ye yaşattığı onca kötülükten sonra sürpriz bir yemek organize eder. Evin her yerini ışıkla ve çiçekle süsleyen Viraj’ın davranışları annesi Gita’yı korkutur. Janvi’ye kötü bir şey yapmasından çekinen Gita’nın gözü kulağı Viraj’dadır. Diğer yandan Janvi ise Viraj’ın ailesine yaptıklarından sonra çok sessizleşir. Aklında hep, ailesinin yaşadığı evin yandığı görüntüler kalır. Ancak Gita’nın Janvi’yi kurtaracak başka bir planı vardır. Gita, oğlunun kötülüklerinden Janvi’yi koruyabilecek mi?

***

HAYAL KIRIKLIĞI VE ACININ HİKÂYESİ ‘GÜZ MASALI’ KANAL 7’DE…

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de… Güz Masalı’nda Ah Kalbim dizisinin güzel oyuncusu Sriti Jha sevenleriyle tekrar bir araya geliyor.

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com