Güz Masalı 25. Bölüm İzle

10 Eylül Perşembe

JANVİ İLE YENİ TANIŞAN RAGHAV’IN AMACI NE?

Kanal 7’nin sevilen günlük yabancı dizisi Güz Masalı 10 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölümü 25. bölümüyle izle7.com’da. Güz Masalı’nda bugün Janvi, telefonunu düşürür ve daha önce otobüste hayatını kurtaran Raghav bulur. Janvi ile sürekli yolları kesişen Raghav, ile Janvi’nin arasında bir yakınlaşma mı olacak?

25. Bölüm

Janvi, evinde yaşamaya başladığı Avasti’nin kıyafet mağazasında işe girer. Çalışmaya başladıktan sonra biraz olsun korkularını yener. İşe giderken telefonunu düşüren Janvi’ye gene Raghav yardım eder. Son günlerde sık sık Janvi’nin karşısına çıkan Raghav ile ikisinin arasında neler olacak? Öte yandan Viraj, Janvi’nin resimleri ile konuşur. Şirketinde çalışan eski elemanının kızı Piriya’yı Janvi’ye benzeten Viraj, onu romantik bir akşam yemeğine davet eder. Viraj’ın yeni planı ne?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de… Güz Masalı’nda Ah Kalbim dizisinin güzel oyuncusu Sriti Jha sevenleriyle tekrar bir araya geliyor.

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com