Güz Masalı 26. Bölüm İzle

11 Eylül Cuma

VİRAJ, JANVİ’NİN YAŞADIĞINI ÖĞRENECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Güz Masalı 11 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölümü 26. bölümüyle izle7.com’da. Güz Masalı’nda bugün Delhi’ye alışmaya çalışan Janvi, yolunu kaybeder. Ona bu kez de Raghav yardımcı olur.

26. Bölüm

Janvi, Avasti’nin kırılan camını yaptırmak için camcı arar. Ancak Delhi’yi çok bilmediği için biraz korkar. Çarşıda ne yapacağını bilemez halde dolaşırken Raghav onu görür. Janvi’yi bir kez daha arabanın altında kalmaktan kurtaran Raghav, kurtarıcı melek gibi olur. Öte yandan Viraj’ın evini temizliğe giden kadın Janvi ile Delhi otobüsünde kavga eden kişidir. Temizlikçi kadın evin her yerinde Janvi’nin fotoğraflarını görür. Bunun üzerine Viraj’ın, Janvi’yi öldüğünü sandığını anlar. Viraj ile konuşmaktan çekinen kadın, ona Janvi’nin yaşadığını anlatan bir mektup yazmaya karar verir. Viraj, Janvi’nin yaşadığını öğrenecek mi?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com