Güz Masalı 28. Bölüm İzle

13 Eylül Pazar

JANVİ EVSİZ KALIR!

Kanal 7’nin sevilen dizisi Güz Masalı 13 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölümü 28. bölümüyle izle7.com’da. Güz Masalı’nda bugün Viraj, Janvi’ye benzetmeye çalıştığı Piriyal’i testten geçirir. Piriyal’in yemek yemesinden kıyafetlerine her şeyine karışan Viraj, onu hamam böceği yemeye zorlar. Sevgisini ispat etmesi için bunu yapmasının şart olduğunu söyler.

28. Bölüm

Janvi’den sonra kendine yeni bir kurban bulan Viraj, Piriyal’in her hareketine müdahale eder. Piriyal’in sol elle yemek yemesine kafayı takan Viraj, ona korkunç bir ceza verir. Piriyal, Viraj’dan çok korkmaya başlar. Ama Viraj, Piriyal’i korkuttuğu kadar, mutlu etmesini de bilir. Öte yandan Janvi’nin kulaklarında ara ara Viraj’ın sesi yankılanır. Geceleri uykusunda kabuslar görerek uyanan Janvi’nin başı, Avasti yüzünden derde girer. Karısı uyuduktan sonra Janvi’nin odasına zorla girmeye çalışan Avasti, Janvi’yi taciz eder. Janvi, Avasti’yi engellemek için başına vazo ile vurur. Avasti, bayılınca, Janvi de evi apar topar terk etmek zorunda kalır. Delhi’de kimsesi olmayan Janvi nereye gidecek?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com