Güz Masalı 39. Bölüm İzle

24 Eylül Perşembe

VİRAJ JANVİ’YE YAKIN OLMAYA ÇALIŞIYOR

Güz Masalı’nda bugün Raghav, Janvi’ye çok şık bir kolye hediye eder. Janvi, Raghav’ın hediyesine çok mutlu olur ve ona annesi ile olan ilişkisini düzeltmesi için yardımcı olmaya çalışır. Ekranların sevilen dizisi Güz Masalı 24 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölümü 39. bölümüyle izle7.com’da.

39. Bölüm

Raghav, Janvi’ye hislerini belli etmeye başlar. Ona güzel bir kolye alan Raghav’ın, Janvi’ye olan sevgisi daha çok artar. Raghav’ın annesi ile olan kötü ilişkisi Janvi’nin desteği ile biraz olsun düzelir. Öte yandan Viraj’ın iyileştiğini düşünen Raghav ve ailesi onun kendi evine dönmesine karar verir. Bu yolculukta ona Raghav’ın kız kardeşi Tanişa eşlik eder. Viraj, Janvi’yi Raghav’ın yanında bıraktığı için hiç mutlu değildir. Tanişa’ya uyku ilacı veren Viraj, onu tekrar eve getirir. Viraj’ın tek isteği Janvi’nin yanında kalmaktır. Raghav’ın annesi de Viraj’a üzüldüğü için ona iş teklif eder. Viraj, Delhi’de kalıp Raghav’ın aile şirketinde çalışmayı kabul edecek mi?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com