Güz Masalı 42. Bölüm İzle

27 Eylül Pazar

RAGHAV’IN HAYALLERİ YIKILIR

Güz Masalı’nda bugün ViraJ’a çok güvenen Raghav’ın annesi Sing, ona sürekli yeni görevler verir. Viraj, Sing’in gözüne girmek için oyunlar çevirir. Ekranların sevilen Hint dizisi Güz Masalı 27 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölümü 42. bölümüyle izle7.com’da.

42. Bölüm

Sing, Viraj’ın eski hayatını araştırdığında onun da bir sürü şirketi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine aile şirketinde çalışması için Viraj’a teklifte bulunur. Viraj ise bu fırsatı kaçırmaz. Kendi tuttuğu adamlardan birini Sing’e saldırtan Viraj, onun hayatını kurtarmış gibi yapar. Raghav, annesine kimin saldırdığını bulmaya çalışır. Öte yandan Viraj, Raghav ve Janvi’ye sürpriz bir nişan töreni düzenlemeye herkesi ikna eder. Tanişa ve Komal’in de desteği ile yapılan nişan töreninde Janvi şok olur ve töreni terk eder. Raghav’a, evliliğe hazır hissetmediğini söyleyen Janvi, onu ve ailesini üzdüğü için çok mutsuz olur. Raghav ise Janvi’nin sözlerinden sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com