Güz Masalı 52. Bölüm İzle

7 Ekim Çarşamba

RAGHAV VE JANVİ EVLENEBİLECEK Mİ?

Güz Masalı’nda bugün Raghav ve Janvi’nin ani evlilik kararı ev halkını şaşırtır. Komal, bu evliliği desteklese de Sing’in içi hiç rahat değildir. Ekranların sevilen yabancı dizisi Güz Masalı 7 Ekim Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 52. bölümüyle izle7.com’da.

52. Bölüm

Raghav ve Janvi’nin evlilik kararı ev halkını ikiye böler. Komal ile konuşan Sing, ikisinin kendisinden bir şey gizlediğini hissettiğini söyler. Raghav ve Janvi’nin evlilik kararı sadece Singi endişelendirmez. Viraj da Janvi’nin başkası ile evlenmesini kabullenmekte zorlanır. Ancak Raghav’ın tek isteği Janvi’nin bu evlilik sayesinde Viraj tehlikesinden kurtulmasıdır. Janvi ise Raghav’ın annesi Sing’e, yalan söylediği için huzursuzdur. Raghav onu rahatlatmak ve güven vermek için elinden geleni yapar. Janvi ve Raghav evlenmeyi başarabilecek mi?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com