Güz Masalı 56. Bölüm İzle

11 Ekim Pazar

VİRAJ’IN GERÇEK YÜZÜNÜ HERKES GÖRÜR!

Güz Masalı’nda bugün Viraj, Janvi ile önceden evli olduğunu kanıtlamak için video görüntüleri izletir. Janvi de, eskiden Viraj tarafından maruz kaldığı işkence ve dayak görüntülerini tüm ev halkına izletir. Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Güz Masalı 11 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölümü 56. bölümüyle izle7.com’da.

56. Bölüm

Viraj’ın maskesi düşer ve Janvi’ye yaptıklarını herkes görür. Janvi, Viraj’ın yaptıklarını ev halkına izletirken polisler de görüntüleri izler. Sing ve diğer aile üyeleri Janvi’nin yaşadıklarını görünce çok üzülür. Sing, sonunda Viraj’ın yalan söylediğini anlar ve öfkesini kusar. Viraj’ın son dayanağı Sing de ona sırtını döner. Viraj, polisler tarafından tutuklanır. Her şey ortaya çıktıktan sonra Sing, kendisinden gerçekleri sakladıkları için Raghav ve Janvi’yi evden kovar. Ama Komal bu defa sessiz kalmaz ve kocasının Raghav yüzünden ölmediğini anlatır.

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com