Güz Masalı 60. Bölüm İzle

15 Ekim Perşembe

JANVİ YOĞUN BAKIMDAN UYANACAK MI?

Güz Masalı’nda bugün Viraj’ın Janvi’yi yaraladığını gören Raghav sinirden deliye döner. Janvi’yi hastaneye yetiştiren Raghav, sevdiği kadına bir şey olmasından çok korkar. Ekranların beğeniyle izlenen günlük dizisi Güz Masalı 15 Ekim Perşembe günü yayınlanan son bölümü 60. bölümüyle izle7.com’da.

60. Bölüm

Viraj, Janvi’nin Raghav ile olmaması için elinden geleni yapar. Kıskançlıktan iyice psikolojisi bozulan Viraj, Janvi’yi bıçaklar. Janvi’yi, Viraj’ın elinden zorla alan Raghav, onu hastaneye yetiştirir. Janvi için zorlu bir tedavi süreci başlar. Yoğun bakımda günlerce yatan Janvi’nin yanına her gün Raghav gider. Raghav, ayrıca aile şirketinin başına geçer. Janvi’nin yokluğunda kendini işlere veren Raghav’ın tek isteği Janvi’nin eski sağlığına kavuşmasıdır. Janvi, eski sağlığına kavuşabilecek mi?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 22:30’da yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

YENİ BÖLÜMLER izle7.com