Kanal 7’nin kuruluşundan bugüne bir ekran klasiği haline gelen Haber Saati’nde kan değişimi. 19 yıllık Haber Saati’nin yeni sunucusu Kanal 7’nin başarılı ekran yüzlerinden Tümer Doğru oldu.Kanal 7 ekranlarında 19 yıldır devam eden Haber Saati’nde yeni bir dönem başlıyor. Doğru, tarafsız ve güvenilir haberin adresi Kanal 7 Haber Saati, Ahmet Hakan Coşkun, Remziye Demirkol ve Erhan Çelik’ten sonra Kanal 7’nin başarılı spikerlerinden Tümer Doğru’ya emanet. Kanal 7 ana haber bülteni Haber Saati, Türkiye ve dünya gündemini 22 Nisan Pazartesi gününden itibaren Tümer Doğru’nun sunumuyla ekrana gelecek.

Sıcak haberin hiç bitmediği, her an yeni ve çarpıcı bir gelişmenin yaşandığı, ‘flaş’ haberin adı gibi bir zaman diliminde eskidiği bir ortamda; doğru, hızlı ve iyi haber için koşturan Kanal 7 Haber Merkezi’nin 19 yıldır başarıyla hazırladığı Haber Saati’nde yeni dönem 22 Nisan Pazartesi başlıyor. Kanal 7 Haftasonu Haberleri’nin başarılı sunucusu Tümer Doğru, 22 Nisan’dan itibaren Haber Saati’nin sunacak. Ahmet Hakan’la başlayan, Remziye Demirkol ve Erhan Çelik’in sunumuyla devam eden Haber Saati’nde Tümer Doğru’ya usta gazeteci Fehmi Koru eşlik etmeye devam edecek.

Haber ve yorumun keskin çizgilerle ayrıldığı Kanal 7 Haber Saati’nde, sıcak gündemin ardından Haber Saati’nin yorum bölümü olan ‘Arka Plan’da olayların iç yüzünü Fehmi Koru analiz edecek.

Kanal 7 Haber Saati Tümer Doğru’nun tarafsız, dinamik sunumu ve usta gazeteci Fehmi Koru’nun derinlikli yorumlarıyla hafta içi her gün 21.00’de Kanal 7’de ekranlarında devam edecek.

Tümer Doğru kimdir?

Başarılı haber sunucusu Tümer doğru 1971yılında Van’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren mikrofon sevgisini gösteren Doğru, İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olup Türk Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. 2008 yılında RTÜK’ün “Doğru ve Güzel Türkçe Kullanımı” ödülünü kazanan Doğru, daha sonrasında eğitimini dil ve sesi kullanmak üzerine yoğunlaştırdı.  10 yıl boyunca Kanal 7 Sabah Haberlerini başarılı bir şekilde sunan Tümer Doğru son iki yıldır da Kanal 7’nin hafta sonu ana haber bülteni olan Haftasonu Haberlerini sundu. Habercilikteki tecrübesinin yanı sıra Tümer Doğru birçok seslendirme de yaptı.

Tümer Doğru ekrana ilk olarak Flash TV’de merhaba dedi. Kanal E (Bugünkü CNBC-E) Kanal 6’da çalıştı. Bas-bariton ses rengi ile çocukluğundan bu yana dikkatleri üzerine çeken Tümer Doğru, Discovery Channel ve National Geographic belgesellerinin yanı sıra birçok reklam, film ve program için seslendirmeler yaptı. Tok sesi, düzgün diksiyonu ile birlikte aldığı eğitim neticesinde ekranların beğenilen haber spikerlerinden olan Doğru, Kanal 7’de mesleki kariyerine başladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde, Radyo-Televizyon-Sinema 3. sınıf öğrencilerine radyo-TV sunuculuğu dersi verdi.

10 yıl boyunca Kanal 7 izleyicilerinin yeni güne Kanal 7 sabah haberleri ile başlamasını sağlayan Tümer Doğru son iki yıldır da Kanal 7’de hafta sonu ana haber bülteni Haftasonu Haberleri’ni sundu. Tümer Doğru 22 Nisan itibariyle Kanal 7 ana haber bülteni olan Haber Saati’ni sunacak.
 

FOTO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)