Kanal 7’nin kuruluşundan bugüne bir ekran klasiği haline gelen Haber Saati’nde kan değişimi. 19 yıllık Haber Saati’nin yeni sunucusu Kanal 7’nin başarılı ekran yüzlerinden Tümer Doğru oldu.Kanal 7 ekranlarında 19 yıldır devam eden Haber Saati’nde yeni bir dönem başlıyor. Doğru, tarafsız ve güvenilir haberin adresi Kanal 7 Haber Saati, Ahmet Hakan Coşkun, Remziye Demirkol ve Erhan Çelik’ten sonra Kanal 7’nin başarılı spikerlerinden Tümer Doğru’ya emanet. Kanal 7 ana haber bülteni Haber Saati, Türkiye ve dünya gündemini 22 Nisan Pazartesi gününden itibaren Tümer Doğru’nun sunumuyla ekrana gelecek.

Sıcak haberin hiç bitmediği, her an yeni ve çarpıcı bir gelişmenin yaşandığı, ‘flaş’ haberin adı gibi bir zaman diliminde eskidiği bir ortamda; doğru, hızlı ve iyi haber için koşturan Kanal 7 Haber Merkezi’nin 19 yıldır başarıyla hazırladığı Haber Saati’nde yeni dönem 22 Nisan Pazartesi başlıyor. Kanal 7 Haftasonu Haberleri’nin başarılı sunucusu Tümer Doğru, 22 Nisan’dan itibaren Haber Saati’nin sunacak. Ahmet Hakan’la başlayan, Remziye Demirkol ve Erhan Çelik’in sunumuyla devam eden Haber Saati’nde Tümer Doğru’ya usta gazeteci Fehmi Koru eşlik etmeye devam edecek.

Haber ve yorumun keskin çizgilerle ayrıldığı Kanal 7 Haber Saati’nde, sıcak gündemin ardından Haber Saati’nin yorum bölümü olan ‘Arka Plan’da olayların iç yüzünü Fehmi Koru analiz edecek.

Kanal 7 Haber Saati Tümer Doğru’nun tarafsız, dinamik sunumu ve usta gazeteci Fehmi Koru’nun derinlikli yorumlarıyla hafta içi her gün 21.00’de Kanal 7’de ekranlarında devam edecek.

Tümer Doğru kimdir?

Başarılı haber sunucusu Tümer doğru 1971yılında Van’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren mikrofon sevgisini gösteren Doğru, İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olup Türk Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. 2008 yılında RTÜK’ün “Doğru ve Güzel Türkçe Kullanımı” ödülünü kazanan Doğru, daha sonrasında eğitimini dil ve sesi kullanmak üzerine yoğunlaştırdı.  10 yıl boyunca Kanal 7 Sabah Haberlerini başarılı bir şekilde sunan Tümer Doğru son iki yıldır da Kanal 7’nin hafta sonu ana haber bülteni olan Haftasonu Haberlerini sundu. Habercilikteki tecrübesinin yanı sıra Tümer Doğru birçok seslendirme de yaptı.

Tümer Doğru ekrana ilk olarak Flash TV’de merhaba dedi. Kanal E (Bugünkü CNBC-E) Kanal 6’da çalıştı. Bas-bariton ses rengi ile çocukluğundan bu yana dikkatleri üzerine çeken Tümer Doğru, Discovery Channel ve National Geographic belgesellerinin yanı sıra birçok reklam, film ve program için seslendirmeler yaptı. Tok sesi, düzgün diksiyonu ile birlikte aldığı eğitim neticesinde ekranların beğenilen haber spikerlerinden olan Doğru, Kanal 7’de mesleki kariyerine başladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde, Radyo-Televizyon-Sinema 3. sınıf öğrencilerine radyo-TV sunuculuğu dersi verdi.

10 yıl boyunca Kanal 7 izleyicilerinin yeni güne Kanal 7 sabah haberleri ile başlamasını sağlayan Tümer Doğru son iki yıldır da Kanal 7’de hafta sonu ana haber bülteni Haftasonu Haberleri’ni sundu. Tümer Doğru 22 Nisan itibariyle Kanal 7 ana haber bülteni olan Haber Saati’ni sunacak.
 

FOTO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Deli Divane 153. Bölüm İzle 6 Temmuz 2020
Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Deli Divane 6 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 153. bölümüyle izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Kaşalya, Sadhana’nın kendisi için yaptığı fedakârlığı öğrenice çok şaşırır. Kendisi yüzünden Sadhana’nın mutluluğunu gölgelemesine izin vermez. Alekh’in düğününe gidip Vasundhara’nın yaptıklarını anlatır.153. BölümVasundhara’nın Sadhana’ya yaptıklarını duyan Kaşalya bu haksızlığa daha fazla dayanamaz. Vasundhara sırf Alekh’i Malika ile evlendirmek için bir sürü oyun çevirir. Kaşalya düğün törenine gider ve Vasundhara’nın planını gün yüzüne çıkarır. Duydukları karşısında şaşkına dönen Alekh ise annesine isyan edip töreni terk eder. Tüm bunlar yaşanırken Sadhana, evde büyükannesi ile birlikte dua eder. Alekh ise Sadhana’dan özür dilemek için eve gelir. Sadhana’ya yaptığı haksızlıkları söyler ve af diler.Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.KünyeTürü: Romantik ve DramYönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand KumarOyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali JaffarYapım yılı: 2007Ülke: HindistanOrijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai
Deli Divane 153. Bölüm İzle 6 Temmuz 2020
Aşk Bir Rüya 137. Bölüm İzle 6 Temmuz 2020
Sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 6 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 137. bölümüyle izle7.com'da. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30'da hafta sonu 21:00'de Kanal 7'de…Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj SinghOyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina JatTür: Dram , RomantikYapımı: 2015 – Hindistan
Aşk Bir Rüya 137. Bölüm İzle 6 Temmuz 2020