İki Yabancı – Saraswatichandra 69. Bölüm İzle

22 Ekim 2019 Salı

GUMAN’NIN PLANLARI

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi İki Yabancı 22 Ekim Salı günü yayınlanan son bölüm 69. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi İki Yabancı’da bugün Guman, Danny ve Kusum’un evliliklerini öğrenir. Bu durumu kabullenmesi çok zor olur. Ancak oğlunu kaybetmemek için Kusum ile evlenmesini onaylamış gibi davranır.

69. Bölüm

Kusum’u Danny’e yakıştıramayan Guman bu evliliğe karşı çıksa da kabullenmiş gibi davranır. Guman’ın asıl planı Danyy’nin Kusum’dan soğutmaktır. Bunun için Saras ile daha önce yaşadıkları durumu kullanır. Danyy’e sürekli Saras’ın onu kıskandığını ve iş konusunda önüne geçtiğini söyler. Kusum’un hala Saras’tan hoşlandığı izlenimini veren Guman, Danny’i kandırır. Bunun üzerine Danny, Kusum ile tartışır. Danny sinirle Kusum’u iter. Bunu gören Saras, Danny’e vurur. İki kardeşin arası açılır.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü…

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Gündüz Gece - Uzunköprü/Edirne | 19 Eylül 2020
Türkiye gezilecek yerler, gezmek, seyahat etmek isteyenler Türkücü Kürşat Gündüz Gece Edirne - Uzunköprü bölümünde tarihi mekanları ve yöresel yemekleri ekranlarınıza taşıdı.***Sevilen türkücü Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla Anadolu’nun saklı kalmış güzelliklerini ekrana getiren Gündüz Gece turuna hız kesmeden gezmeye devam ediyor. Memleket hasreti çekenlerin özlemini dindirmek isteyen Gündüz Gece, Anadolu topraklarının güzelliklerini karış karış dolaşarak Kanal 7’de ekrana taşıyor.Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen köşeleri, Doğu’dan Batı’ya yurdun her yerinde yaşam süren Anadolu insanın kültür mirası, tarladaki çiftçinin hasadı, şanı dünyaya yayılan Türk mutfağının yöresel lezzetleri Kürşat’ın neşe dolu sunumuyla Gündüz Gece’de izleyiciyle buluşuyor. Ekran başındakilere oturdukları yerden Anadolu’yu gezme imkanı sunan Gündüz Gece özlenen köy hayatını tüm yönleriyle gözler önüne serecek. Gündüz Gece bu hafta Muş’tan renkli görüntüleri ekrana getiriyor.Kürşat, kah Ege’de zeytin hasadına gidecek kah Karadeniz’de horon vuracak, İç Anadolu’da buğday hasadına giderken Akdeniz’de portakal toplayacak. Her yeri cennet olan Türkiye’nin yedi bölgesinden renkli görüntüler Gündüz Gece ile evleri şenlendiriyor.Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:40’ta Kanal 7’de…***#GündüzGece #Edirne
Gündüz Gece - Uzunköprü/Edirne | 19 Eylül 2020