Elif Dizisi 892. Bölüm İzle

26 Mart 2019 Salı

TUFAN EMİRHAN’I KIŞKIRTIYOR

Elif’te bu akşam Melek hapishanede geçici bir barış ortamı oluşturmayı başarır. Tufan ise Emirhan’ı Jülide ve Şafak’a karşı doldurur. Emirhan’ın evdeki tutumu ne olacak?

892. Bölüm

Melek Fidan’a karşı gelince Fidan daha çok bilenir ama Melek’e zarar verecek bir şey yapmaz. Kıymet’ten bir emir gelene kadar Melek’le uğraşmama kararı alan Fidan herkesi çok şaşırtır. Öte yandan Şafak Emirhan’ın sınav sorularını çaldığını anlar ve Emirhan’ı test etmek için sınav sorularından sözlü yapar. Emirhan hiçbir soruyu cevaplayamaz ve suçunu itiraf etmek zorunda kalır. Şafak da ona yaptığının ne kadar yanlış bir şey olduğunu anlatır. Tufan ise Emirhan’ı Şafak’a karşı dolduruşa getirmeye çalışır. Bunun üzerine Emirhan eve gittiğinde Şafak ve Jülide’nin konuşma taleplerini geri çevirir. Jülide oğlunun bu olumsuz değişimini gördükçe üzülür. Emirhan Şafak’a söylenmeyecek laflar söyler ve onun kalbini kırar. Jülide oğlunun bu tavırlarının ardında Tufan’ın olduğunu anlayacak mı?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com