Elif Dizisi 893. Bölüm İzle

27 Mart 2019 Çarşamba

MELEK VE FİDAN KARŞI KARŞIYA

Elif’te bu akşam Kerem Mahir ve Aslı arasında bir şey olduğunu düşünerek çok bozulur. Melek ise koğuşta Fidan’ın zorbalıklarına dur deme kararı alır. Yemek için kadınlardan para isteyen Fidan’ı ne bekliyor?

893. Bölüm

Emirhan Şafak’ı babası olarak görmediğini söyleyince en başta Şafak olmak üzere herkes çok üzülür. Leman da Emirhan’a karşı tavırlıdır. Jülide ise olan bitenden Tufan’ı sorumlu tutar. Bunun üzerine Tufan’la konuşmaya karar verir ve dükkana gider. Emirhan’a iyi örnek olması konusunda onu uyarır. Holdingde Kerem Aslı’nın toplantıya gelmediğini fark eder. Mahir’in toplantıdaki dalgın hali Kerem’in dikkatinden kaçmaz. Mahir aslında Melek’i düşünmektedir ama Kerem Aslı’yı düşündüğünü zannederek bozulur. Koğuşta ise haftalık yemek alışverişi sebebiyle para toplanır. Fidan parası olmayan kadınlara yemek vermez. Fidan’ın acımasızlığına karşı Melek ne yapacak?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com