Elif Dizisi 897. Bölüm İzle

9 Nisan 2019 Salı

FİKRET DELİL BULUYOR

Elif dizisinin yayınlan son bölümü 897. bölümü izle7.com’da. Elif’te bu akşam Kıymet Elif’in umutlarını yıkmak için elinden geleni yapar. Fikret ise Melek’i kurtarmak için delil peşine düşer. Fikret’in bulduğu delil işe yarayacak mı?

897. Bölüm

Kıymet Elif’in annesine götürmek için baktığı çiçekleri koparır. Elif bunu görünce çok üzülür. Kıymet Melek’in hapisten çıkamayacağını söyleyerek Elif’in moralini daha da bozmaya çalışır. Melek ise dört duvar arasından kurtulamayacağını düşünürken, Fosforlu ise Mahir’in onu kurtaracağını söyleyerek Melek’e moral verir. Fikret konağa herkesi sorgulamak için gelir. Kıymet Fikret’i görünce çok gerilir. Macide’yle Fikret’in baş başa kalıp konuşmasına engel olmaya çalışır ve Macide’nin yanında durmak ister ama Fikret buna müsaade etmez. Fikret Hümeyra’yı sorguya çekerken Kıymet gizlice onları dinler. Kıymet Mahir’i arayıp durumdan bahseder ve acilen bütün okların üzerinden kalkması için bir şeyler yapmasını ister. Fikret ise çalışmaları sonucunda yeni bir ipucu bulur. Bu ipucu işe yarayacak mı?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com