KANAL 7 HİNT VE KORE DİZİSİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU

Kanal 7 Kurumsal İletişim biriminin düzenlediği kahvaltı organizasyonu hayranlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Kurumsal İletişim Müdürü İhsan Aydın, Radyo Home Müzik Direktörü Oğuz Sivri, Yasemin.com İçerik ve Yayın Sorumlusu İlkay Yaprak, Yönetmen/Yapımcı Turgut Bosut’un da katılımı ile hayranlarla keyifli bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi.

Hint ve Kore dizi hayranlarının ağırlandığı kahvaltıda, Kanal 7 Medya Grubu’na ait yeni mecralar Radyo Home ve Yasemin.com tanıtıldı. Dinleyicilere farklı müzik türlerini aynı çatı altında bulma şansı sunan dijital müzik platformu Radyo Home’un Hint ve Kore radyoları hayranlara anlatıldı.

Bunun yanında modadan anne çocuk sağlığına kadar bir çok kategoride kadın okuyuculara seslenen Yasemin.com’un içerikleri hakkında bilgiler verildi. Hayranların önerileri doğrultusunda siteye yapılacak yenilikler konuşuldu. Ayrıca takipçiler Kanal 7’yi aile gibi gördüklerini belirtirken isteklerinin yanıt bulmasına memnuniyetlerini dile getirdiler. Radyohome.com’un Kore pop şarkılarına daha ağırlık vermesi tavsiyesinde bulunan Hint ve Kore dizi fanları henüz yeni olan kadın sitesi yasemin.com’da görmek istedikleri içerikler hakkında görüşlerini iletti.

FOTO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)