KANAL 7 HİNT VE KORE DİZİSİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU

Kanal 7 Kurumsal İletişim biriminin düzenlediği kahvaltı organizasyonu hayranlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Kurumsal İletişim Müdürü İhsan Aydın, Radyo Home Müzik Direktörü Oğuz Sivri, Yasemin.com İçerik ve Yayın Sorumlusu İlkay Yaprak, Yönetmen/Yapımcı Turgut Bosut’un da katılımı ile hayranlarla keyifli bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi.

Hint ve Kore dizi hayranlarının ağırlandığı kahvaltıda, Kanal 7 Medya Grubu’na ait yeni mecralar Radyo Home ve Yasemin.com tanıtıldı. Dinleyicilere farklı müzik türlerini aynı çatı altında bulma şansı sunan dijital müzik platformu Radyo Home’un Hint ve Kore radyoları hayranlara anlatıldı.

Bunun yanında modadan anne çocuk sağlığına kadar bir çok kategoride kadın okuyuculara seslenen Yasemin.com’un içerikleri hakkında bilgiler verildi. Hayranların önerileri doğrultusunda siteye yapılacak yenilikler konuşuldu. Ayrıca takipçiler Kanal 7’yi aile gibi gördüklerini belirtirken isteklerinin yanıt bulmasına memnuniyetlerini dile getirdiler. Radyohome.com’un Kore pop şarkılarına daha ağırlık vermesi tavsiyesinde bulunan Hint ve Kore dizi fanları henüz yeni olan kadın sitesi yasemin.com’da görmek istedikleri içerikler hakkında görüşlerini iletti.

FOTO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Deli Divane 31. Bölüm İzle 20 Kasım 2019
Kanal 7 Hint dizisi Deli Divane 20 Kasım Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 31. bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde, Vasundhara herkese Alekh’in evlendiğini duyurmak için bir parti organize eder. Sadhana bu partide ablası Ragini ve Ranvir’in evliliklerinin duyurulacağını düşündüğü için çok mutludur.Sadhana ve Alekh’in evlilik kutlamasına çok önem veren Vasundhara, herkese parti için çok dikkatli olmasını söyler. Sadhana, Vasundhara’ya evlenmeden önce Ranvir ile Ragini’yi evlendirme sözünü hatırlatır. Vasundhara’nın kendisine yalan söylediğinden habersiz olan Sadhana, ablası Ragini’nin evlilik haberi duyurulacağı için çok havalara uçar. Ancak Sadhana, dayısının partiye gelmeyeceğini düşündüğü için kaygılanır. Vasundhara, Sadhana’nın daha fazla üzülmemesi için Praka’yı evine gidip davet eder. Yavaş yavaş Sadhana’nın varlığını kabul eden Alekh, onun resmini çizip hediye eder. Vasundhara, Alekh’in evlendiğini ve onun için parti düzenlediğini Ranvir’den gizler. Ancak babasının telefonda Ranvir’e Alekh’in evlendiğini söylemesi ile Vasundhara köşeye sıkışır.Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
Deli Divane 31. Bölüm İzle 20 Kasım 2019