Kardelen 10. Bölüm İzle

28 Temmuz 2023 Cuma

Yayınladığı dizilerle ekranlara yeni bir soluk getiren Kanal 7, bu kez Pakistan dizileriyle izleyicilerini yeni bir maceraya çıkarmaya geliyor. Tek hayali doktor olmak isteyen Khajista’ın öyküsü, “Kardelen” adıyla ekrandaki yerini alacak.

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir macera başlıyor. Yıllardır doktor olmak için çabalayan Khajista’nın mücadelesi Kardelen ile Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkacak. Khajista’nın hayalleri ve karşısına çıkan engellerle mücadelesi Kardelen ile izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Khajista, muhafazakâr ve geleneksel bir aileye mensup zeki, zeki bir kızdır. Ailesini çocuk yaşta kaybeden Khajista, amcasının yanında yaşamaya başlar. Amcası ve yengesi Khajista’yı öz kızları gibi bağrına basar. Fakat Khajista’nın kuzeni Darakhzai ona âşık olur ve okumasını engellemek ister. Büyük bir doktor olmayı kafasına koyan Khajista’nın amacına ulaşamaması için elinden geleni yapan Darakhzai, onu kontrolü altında tutmak için her yolu dener. Fakat Khajista tıp fakültesini kazanmayı başarır. Öte yandan eğitimli ve varlıklı bir aileden gelen Hadi, tıp fakültesinin son sınıfındadır ve sakin tavrı onun herkes tarafından sevilmesini sağlar. Aynı üniversitede okuyan Khajista ve Hadi’nin ilk karşılaşmaları, onları birbirlerine karşı karışık duygular içinde bırakır.

Tür: Dram
Senarist: Misbah Ali Syed
Yönetmen: Ali Faizan
Oyuncular: Ahsan Khan, Hiba Bukhari, Syed Jibran, Shahzad Sheikh, Momina Iqbal, Moomal Khalid, Ülke: Pakistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com