Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 292.Bölüm İzle

25 Mayıs 2018 Cuma

SURABHİ KÖŞEYE SIKIŞIR

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm 292.bölümüyle Kanal 7’de. Kördüğüm’de bugün Tapasya buruk bir şekilde anneler gününü kutlar. İçça’nın acısını atlatamadan Methi’nin başına gelenler tüm ev halkını yasa boğar. Polis Methi ve Akash’ın yerini bulmak için gazetelere ilan verir.

292.Bölüm

Tapasya, İçça’nın emanetine sahip çıkamadığı için çok üzgündür. Yıllar sonra anneler gününde Divya’nın yanında olsa da mutsuzdur. Methi’nin yerini bulmadan rahat etmeyeceğini söyler. Tapasya’nın aklında bir plan vardır. Surabhi’nin davranışlarından şüphelenen Tapasya, Methi’nin kayıp olmasında onun da bir parmağı olduğunu düşünür. Akash ise Methi için doktor bulmaya gittiğinde gazetede kendi resmini görür. Korkudan ne yapacağını şaşıran Akash, annesiyle konuşur. Surabbi, yalanlarının ortaya çıkacağını anlar ve evden ayrılır. Ancak Tapasya ve Raghor’un planı Surabhi’yi köşeye sıkıştırır.

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com