Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 293.Bölüm İzle

26 Mayıs 2018 Cumartesi

TAPASYA METHİ’Yİ KONAĞA GETİRİR

Kanal 7’nin büyük ilgi göre Hint dizisi Kördüğüm 293.bölümünü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Kördüğüm’de bugün Tapasya bir anlık dalgınlığı yüzünden Surabhi’yi elinden kaçırır. Ancak Tapasya ve Raghor onu Akash’ın evine kadar takip eder. Maiyya, Akash’ın gerçekte kim olduğunu ve tüm yalanlarını itiraf eder.

293.Bölüm

Surabhi, bunca zamandır çevirdiği işlerin ortaya çıkmasından korktuğu için evden kaçar. Tapasya ve Raghor onu takip eder ve Methi’nin götürüldüğü evi bulur. Maiyya, Akash’ın Methi ile sadece babasının intikamını almak için evlendiğini söyler. Bunun üzerine Tapasya, Methi’nin başına bir iş gelmesinden çok endişe eder ve her yerde Methi’yi aramaya koyulur. Akash ise sonunda Methi’yi öldüremeyeceğini anlar. Her şeyi anlatan bir mektup yazar ve Methi’nin başucuna koyar. Akash eve döndüğünde Methi’yi bulamaz. Methi artık Akash’ın Vişnu olmadığını ve sevgisinin yalan olduğunu öğrenmiştir. Akash’ın Methi’nin yüzüne bakacak hali kalmamıştır. Tapasya, Methi’yi alıp konağa götürürken, Raghor Akash’a cezasını verir. Methi eve gelir gelmez annesini sorar. Methi İçça’nın öldüğünü öğrenince ne yapacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com