Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 299.Bölüm İzle

1 Haziran 2018 Cuma

AGART YENİ BİR PLAN PEŞİNDE Mİ?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm nefes kesen 299.bölümüyle izle7.com’da. Kördüğüm’de Akash ve ailesinin intikam oyunu yüzünden iki evlilik de son bulur. Hem Methi hem de Surabhi boşanma evraklarını imzalar.

299.Bölüm

Akash ile boşanmak isteyen Methi evrakları imzalar. Ancak Methi’nin içinde hala bir huzursuzluk vardır. Methi annesinin yaşayıp kendisine akıl vermesini çok ister. Surabhi de intikam yüzünden hayatını altüst ettiğinin farkındadır. Kanha’nın getirdiği boşanma belgelerini gözyaşlarını içinde imzalar. Akash, tüm ailenin önünde Kanha’dan özür diler. Surabhi ise yaşadığı üzüntüye daha fazla dayanamaz ve bayılır. Eve gelen doktor ile görüşen Agart’ın davranışları biranda değişir. İntikam ve kötülüğün evde hüküm sürmesine izin vermeyeceğini söyleyen Agart, sözleri ile herkesi şaşırtır. Akash’a Methi ile boşanmasına izin vermeyeceğini söyler. Methi’yi ne yapıp edip ikna edip barışmasını ister. Tüm aile Agart’ın bu kadar değişmesine neden olan olayı merak eder. Akash, Methi’yi barışmaya ikna edebilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com