Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 304.Bölüm İzle

6 Haziran 2018 Çarşamba

AKASH AŞKI İÇİN HİZMETÇİ OLUR

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle izlenen Hint dizisi Kördüğüm 304.bölümüyle izle7.com’da.  Kördüğüm’de bugün Akash, Methi’yi ikna etmek için ‘’Seni Seviyorum’’ pankartları hazırlar ve mahalledeki çocuklardan yardım ister. Bando takımını da ayarlayan Akash, konağa alınmazsa kapıda çalmaya devam edeceğini söyler.

304.Bölüm

Methi, penceresinin önünde Akash’ı elinde ‘’Seni Seviyorum Beni Affet’’ pankartıyla görünce etkilenir. Akash bununla da yetinmez ve bando takımına sürekli şarkı çaldırır. Methi, rezil olduğunu söyler ve Akash’ı kovar. Ama Akash’ın gitmeye niyeti yoktur ve Methi’den yirmi üç gün ister. Methi, daha fazla rezil olmamak için Akash’ı eve hizmetçi olarak kabul eder. Akash ise zaman kaybetmeden önlüğü giyer ve Methi’nin isteklerini keyifle yerine getirmeye başlar. Tapasya, durumu öğrenir öğrenmez Maiyya’yı arayıp, oğlunun artık hizmetçileri olduğunu söyler. Maiyya, öfkeden deliye döner. Maiyya oğlunun hizmetçi olmasına göz yumabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com