Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 310.Bölüm İzle

12 Haziran 2018 Salı

METHİ’Yİ KİM KAÇIRDI?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm’ün nefes kesen 310.bölümü izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Methi, Damini’ye Vişnu ile anlaşmalı bir evlilik yapacağını anlatmak ister. Ancak Damini’nin kalbine bir şey olmasından korkar ve susar.

310.Bölüm

Methi, Vişnu ile yaptığı plan yüzünden çıkmaza düşer. Akash’tan kurtulmak için Vişnu ile evlenmeye karar veren Methi, tüm aileyi bu yalana inandırır. Akash, Methi’yi çevirdiği oyunu durdurması için uyarsa da iş işten geçmiştir. Damini’ye bir şey olmasından endişe eden Methi, yalanı sürdürür. Öte yandan Vişnu ile Methi’nin kına gecesi hazırlıkları başlar. Methi kına töreni için üstünü değiştirmeye odasına gider. Uzun bir süre gelmeyince herkes Methi’yi merak eder. Methi’nin odada olmadığını gören ev halkı, Methi’nin kaçırıldığı anlar ve Akash’ı suçlar. Methi’yi Akash mı kaçırdı?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Tatlı Bela 16. Bölüm İzle 20 Haziran 2019
Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Tatlı Bela 20 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölümü 16. bölümüyle izle7.com'da. Shlok ve Astha düğünden sonra eve gelir. Anjali ise evdeki gücünü korumak için Astha’ya adetleri öğretmeye çalışır. Astha’nın artık gelini olduğunu kabul eden Anjali onu zorlamak için elinden geleni yapar.16. BölümAstha ve Shlok düğünün ardından eve gelir. Adetler bitmeden Shlok’la aynı odada bulunması yasak olan Astha, Anjali’nin uyarılarına rağmen Shlok’la yan yana yakalanır. Bu durum Anjali’nin büyük bir kriz çıkarmasına neden olur. Niranjan ise Anjali’ye evin düzenini sağlayamadığı için kızar. Shlok ise adet ve geleneklerden sıkılır. Annesinin sürekli Astha’nın üzerine gitmesinden rahatsız olan Shlok, herkesin yanında annesine bağırır. Anjali, evde yapılacak tören için hazırlıklara başlar. Astha da kendi ailesini törene davet eder. Fakat Anjali Astha’ya ailesinin bu törene gelmemeleri gerektiğini söyler. Astha ailesine karşı mahcup duruma düşer.Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında.Künye;Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf AnsariOyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee DesaiYapım: Hot Star İndiaYapım yılı: 2013Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar PhirÜlke: Hindistan
Tatlı Bela 16. Bölüm İzle 20 Haziran 2019