Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 310.Bölüm İzle

12 Haziran 2018 Salı

METHİ’Yİ KİM KAÇIRDI?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm’ün nefes kesen 310.bölümü izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Methi, Damini’ye Vişnu ile anlaşmalı bir evlilik yapacağını anlatmak ister. Ancak Damini’nin kalbine bir şey olmasından korkar ve susar.

310.Bölüm

Methi, Vişnu ile yaptığı plan yüzünden çıkmaza düşer. Akash’tan kurtulmak için Vişnu ile evlenmeye karar veren Methi, tüm aileyi bu yalana inandırır. Akash, Methi’yi çevirdiği oyunu durdurması için uyarsa da iş işten geçmiştir. Damini’ye bir şey olmasından endişe eden Methi, yalanı sürdürür. Öte yandan Vişnu ile Methi’nin kına gecesi hazırlıkları başlar. Methi kına töreni için üstünü değiştirmeye odasına gider. Uzun bir süre gelmeyince herkes Methi’yi merak eder. Methi’nin odada olmadığını gören ev halkı, Methi’nin kaçırıldığı anlar ve Akash’ı suçlar. Methi’yi Akash mı kaçırdı?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bıçak Sırtı 2. Bölüm İzle 18 Ekim 2019
Yeni Hint dizisi Bıçak Sırtı 18 Ekim Cuma günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Ragini’nin evleneceği kişiyi merak eder ve damadın ailesinin evine gider. Gizlice aileyi gözetlerken yakalanan Swara, Sharmishtha ve Shektar arasında büyük bir gerilime neden olur. Swara Ragini’nin evleneceği çocuğu ve ailesini tanımak için tehlikeli bir işe kalkışır. Fakat işi eline yüzüne bulaştırır. Shektar, damadın ailesine rezil olduğunu düşünerek Swara’ya tokat atar. Torununun evlenmesini isteyen Parvati damadın ailesinden özür diler. Shektar Sharmishtha’nın yanına gider ve ona Swara’nın yaptıklarını anlatıp hakaret eder. Shektar’ın sözlerine dayanamayan Sharmishtha ona hesap sormak ister. Öfkesini kontrol edemeyen Sharmishtha Shektar’a geçmişleriyle ilgili büyük bir sırrı ağzından kaçırır. Sharmishtha’nın yıllarca sakladığı bu büyük sır ne?Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…Yönetmen: Ravi RajOyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar SharmaOrijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur, Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
Bıçak Sırtı 2. Bölüm İzle 18 Ekim 2019