Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 310.Bölüm İzle

12 Haziran 2018 Salı

METHİ’Yİ KİM KAÇIRDI?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm’ün nefes kesen 310.bölümü izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Methi, Damini’ye Vişnu ile anlaşmalı bir evlilik yapacağını anlatmak ister. Ancak Damini’nin kalbine bir şey olmasından korkar ve susar.

310.Bölüm

Methi, Vişnu ile yaptığı plan yüzünden çıkmaza düşer. Akash’tan kurtulmak için Vişnu ile evlenmeye karar veren Methi, tüm aileyi bu yalana inandırır. Akash, Methi’yi çevirdiği oyunu durdurması için uyarsa da iş işten geçmiştir. Damini’ye bir şey olmasından endişe eden Methi, yalanı sürdürür. Öte yandan Vişnu ile Methi’nin kına gecesi hazırlıkları başlar. Methi kına töreni için üstünü değiştirmeye odasına gider. Uzun bir süre gelmeyince herkes Methi’yi merak eder. Methi’nin odada olmadığını gören ev halkı, Methi’nin kaçırıldığı anlar ve Akash’ı suçlar. Methi’yi Akash mı kaçırdı?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 225. Bölüm İzle 20 Nisan 2019
Kanal 7'nin sevilen günlük yabancı dizisi İkimizin Yerine 20 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 225. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine’de bugün Gauri, Jagdish’in gönlünü kazanmak için tüm ailenin birlikte olduğu aile fotoğrafını çerçeveletip, duvara asar. Gauri’nin asıl amacı Sumitra’ya karşı zafer kazanmak.Sumitra, Gauri’ye bir gün Jagdish’i kaybedeceğini söyler. Jagdish’i ailesine düşman etmeye çalışmasının ilişkisine zarar verdiğinin farkına varan Gauri, taktik değiştirir. Aile fotoğrafını duvarda gören Jagdish, Gauri’ye karşı yumuşar. Öte yandan Jagdish,  annesinin doğum gününü bile kutlayamayacak kadar aralarının kötü olmasına içerler. Ancak Gauri, Jagdish’i etkilemek için Sumitra’ya doğum günü kartı gönderir. Gauri’nin iyilik hamleleri işe yarayacak mı? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 225. Bölüm İzle 20 Nisan 2019