Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 334.Bölüm İzle

6 Temmuz 2018 Cuma

METHİ AYAĞA KALKAR

Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 334.bölümüyle izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Ambika’nın hain planı Methi’yi sağlığına kavuşturur. Tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Methi, yaşadığı bir anlık şokla yeniden yürümeye başlar.

334.Bölüm

Ambika’nın amacı zehirli yılanla Methi’yi öldürmektir. Ancak Ambika’nın kötü planı Methi’nin yürümesine sebep olur. Ambika’nın zehirli yılanı meyve sepetine koyduğunu bilmeyen Methi, yılanı gördüğünde yaşadığı korkuyla şok geçirir ve ayaklanır. Methi’nin yürüdüğünü gören Akash sevinçten deliye döner. Ambika ise Methi’yi Akash’dan uzaklaştırmayı amaçlarken ona yardım ettiği için kızgındır. Methi iyileştiğini Damini’ye sürpriz yaparak gösterir. Öte yandan Raghor her gün gördüğü yangın rüyasının etkisindedir. Geçmişe ait bilgi toplamak için resmi kaynakları araştıran Raghor, bir ipucu yakalar. Raghor daha önce görmediği bir kızı olduğunu öğrenir. Raghor’un kızı kim?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 888. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 888. bölümde Kıymet, Melek’i öldürmek için harekete geçer. Melek’i öldürdüğünü düşünen Kıymet’in foyası ortaya çıkacak mı?Kıymet Melek’i öldürme girişiminde bulunur. Durumu fark eden doktorlar, Melek’e gereken müdahaleyi yapar ve onu yaşama döndürür. Kerem Aslı ile Mahir’in arasında yoğunlaşan telefon trafiğinden şüphe duymaya başlar. İkisinin arasında gizli bir gündem olmasından rahatsız olur. Melek birilerinin kendisini öldürmeye çalıştığını hatırlar. Kendisini ziyarete gelen Fikret’e bu konudaki şüphelerini anlatır. Fikret doktorları sıkıştırır, hastanenin güvenlik kamerası görüntülerinin peşine düşer. Kıymet’ten şüphelenen Fikret onunla yüzleşmek ister. Melek’in öldüğünü düşünürken başarısız olduğunu öğrenen Kıymet’in foyası ortaya çıkacak mı?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 888. Bölüm Fragmanı