Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 345.Bölüm İzle

17 Temmuz 2018 Salı

AKASH AMBİKA’NIN TEKLİFİNİ KABUL EDECEK Mİ?

Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 345.bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Mukta haberleri izlerken Ambika’ya benzer birini görür ve onun yaşadığını düşünür. Ancak Akash, Mukta’ya inanmaz.

345.Bölüm

Mukta, televizyon izlediği sırada gördüğü bir kadının Ambika olduğunu söyler. Ambika’nın öldüğüne inanmayan Mukta, onun yaşadığına dair kanıtlar bulmaya çalışsa da kimse ona inanmaz. Methi’nin hapishaneden kurtulması ise gittikçe zorlaşır. Mabede dua etmek için giden Akash, Ambika’yı görür ve onun yaşadığına emin olur. Ambika, Akash’a sessiz telefonalar eder. Akash, Ambika’yı konuşmaya ikna eder ve Ambika, Akahs ile buluşur. Methi’nin idam cezası ile yargılandığını söyleyen Akash onu gerçekleri söylemek konusunda ikna etmeye çalışır. Ancak Ambika, Akahs’tan çok zor bir şey ister. Ambika, Methi’yi hapisten çıkarmak için Akash’ı kendisiyle evlenmesine zorlar. Akash, Ambika’nın teklifini kabul edecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…
Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com