Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 346.Bölüm İzle

18 Temmuz 2018 Çarşamba

METHİ İDAM MI EDİLECEK?

Sevilen dizi Kördüğüm 346.bölümüyle izle7.com’da. Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de… Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Ambika’nın isteğini yerine getirmezse Methi’yi kaybedeceğinin farkındadır. Ancak Ambika’nın kötü planına da dâhil olmak istememektedir.

346. Bölüm

Ambika, Akash’tan Methi ile boşanmasını ister. Akas, Methi ile boşanırsa onu hapisten çıkaracağını söyler. Akash ise Methi’nin yaşaması için bu teklifi kabul eder. Ancak Ambika, mahkeme günü ortaya çıkmaz. Akash’a telefon eden Ambika, Methi’nin ölmesini izleyeceğini söyler. Akash çok çaresizdir. Raghor mahkeme sırasında ifadesini değiştirir. Ama Methi, Ambika ve karnındaki bebeğinin ölümüne kendisinin sebep olduğunu kabul eder. Raghor’un ifadesini değiştirmesi de Methi’yi kurtarmaz. Jogi ve diğer aile üyeleri Methi’yi susturmaya çalışsa da Methi, suçu üstlenir. Öte yandan Akash, Ambika’ya doğruları söylemesi için yalvarır. Ambika, Methi’nin ölmesini istediğini söyler. Methi idam mı edilecek?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com