Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 352.Bölüm İzle

24 Temmuz 2018 Salı

AKAHS VİŞNU’YU BULABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 352.bölümüyle izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Akash, Vişnu’nun sağlığının iyi olmadığının farkındadır. Kendisine zarar vermesinden korktuğu için Vişnu’yu takip eden Akash, başını belaya sokar.

352.Bölüm

Vişnu, başına aldığı darbeler yüzünden hafızasını kaybeder. Akıl sağlığı yerinde olmayan Vişnu, Yuvi’nin yönlendirmeleriyle yanlış kararlar verir. Bu durumun farkında olan Akash onu korumak için takip eder. Akash’ın Vişnu ile konuşurken fotoğrafları çekilir. Karşılıklı konuşurken Akash ve Vişnu kavga etmeye başlar. Akash ile Vişnu’nun fotoğraflarına bakınca, Akash’ın Vişnu’yu dövdüğü sanılır. Mukta, Akash’ın kocasına şiddet uygulamasını kabul edemeyeceğini söyler. Bu olayın üstüne Vişnu’dan kimse haber alamaz. Mukta, Akash’ı polise ihbar etmekle tehdit eder. Akash ise Vişnu’yu bulmak için Mukta’dan bir gün ister. Akash Vişnu’yu bulabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com