Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 382.Bölüm İzle

23 Ağutos 2018 Perşembe

GİZLİ ANLAŞMA
Kördüğüm’de Mukta ve Methi Chameli’yi görmek için hapishaneye giderler. Chameli, kızının kendisini hapiste bilmesini istemez ve Rani’ye öldüğünü söylemelerini ister. Methi ile Mukta, Chameli’nin isteği karşısında çok şaşırır.
382. Bölüm
Mukta ve Methi, Chameli’nin hapise düştüğünü öğrenir ve onu ziyarete gider. Chameli, onlardan çok zor bir istekte bulunur. Kızının kendisini hasipte bilmesini istemez ve Rani’ye öldüğünü söylemelerini ister. Chameli uzun konuşmanın ardından Mukta ve Methi’yi ikna eder. Methi, Rani’ye bakacağına söz verir. Chameli ise Rani’ye iletilmek üzere bir madalyon verir. Rani annesinin öldüğünü kabullenemez. Methi onu teselli etmeye çalışır ancak Rani’nin sakinleşmesi zordur. Akash, Rani’nin durumuna çok üzülür ve Rani’yi evlat edinmeyi teklif eder. Methi, Akash’ın bu davranışı karşısında çok duygulanır ve mutlu olur. Ancak Akash’ın mirasına Rani’nin ortak olacağını öğrenen Malvika, Maiyya’yı etkilemeye başlar.

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YENİ BÖLÜMLER izle7.com