Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 23. Bölüm İzle

İKİ FARKLI YAŞAMIN ORTAK ÖYKÜSÜ ‘’KÖRDÜĞÜM’’ KANAL 7’DE…

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm 30 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümü 23. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça eve döner ancak yaşadığı şoku atlatamaz. Sürekli Tapasya’nın kendisini bırakmamasını sayıklar. Thakur ise Tapasya’nın bazı şeyleri yanlış anlattığını anlar.

23. Bölüm

Thakur, İçça’nın Tapasya yüzünden ormanda kaybolduğunu öğrenir. Gerçekleri anlatması için Tapasya ile konuşan Thakur, kızının içindeki öfke ve kıskançlığa tanık olur. Küçük yaşta bu kadar kıskanç olması ve yalan söylemesinin affedilemez olduğunu düşünen Thakur, Tapasya’nın yurtta kalmasına karar verir. İlk önce bu karara tepki gösteren Divya, kızının iyi bir çocuk olması için kocasını destekler. Tapasya’ya kötü örnek olan büyükanne Thakur’un uyarısı ile sessiz kalmak zorunda kalır. İçça ise arkadaşının evden gitmesine sebep olduğu için kendisini suçlu hisseder.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com