Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 26. Bölüm İzle

İKİ FARKLI YAŞAMIN ORTAK ÖYKÜSÜ ‘’KÖRDÜĞÜM’’ KANAL 7’DE…

Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Kördüğüm 3 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölümü 26. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya, İçça’dan kurtulmak için gittikleri okul gezisinde onun yanlış bir trene binmesini sağlar. Bunun üzerine İçça, bütün geceyi ıssız bir ormanda geçirir.

26. Bölüm

Tapasya’nın kıskançlığı İçça’ya zarar verecek duruma gelir. Ancak Thakur ve Divya kızlarının kıskançlığının bu kadar fazla olduğunun farkında değildir. Tapasya, İçça’dan tamamen kurtulmak için plan yapar. Hep birlikte gittikleri sınıf gezisinde İçça’nın yanlış trene binmesini sağlar. Geziden Tapasya’nın tek başına döndüğünü gören Damini, İçça için endişelenmeye başlar. Tapasya yüzünden hiç kimsenin olmadığı bir ormanda sabaha kadar yol bulmaya çalışan İçça çok kötü bir gece geçirir. Thakur ise Damini’ye verdiği sözü tutar ve İçça’yı bulup annesine teslim eder.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com