Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 30. Bölüm İzle

TAPASYA VE İÇÇA BÜYÜR

Ekranların sevilen Hint dizisi Kördüğüm 7 Temmuz Salı günü yayınlanan son bölümü 30. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya ve İçça büyür ve ikisinin de hayatları değişir. İçça annesine verdiği sözü yerine getirir ve öğretmen olur. Tapasya ise ilgi odağı olmayı çok sevdiği bir meslek seçer ve modellik yapmaya başlar.

30. Bölüm

İçça küçükken olduğu gibi büyüdüklerinde de Tapasya’nın açıklarını kapatmaya devam eder. İçça kendisi gibi yoksul çocukları eğitmek için öğretmen olmayı tercih eder. Ancak Tapasya bu tarz işleri sıkıcı bulduğu için modellik yapmaya başlar. Yıllar geçse de aynı evde yaşamaya devam eden İçça, Tapasya’nın sorunlarını halletmek için uğraşır. Aklı iki karış havada olan Tapasya bir model arkadaşının kuzeni ile tanışır. Yakışıklılığı ile kızların dilinden düşmeyen Sit, Tapasya’yı da etkilemeyi başarır. Kukki ise arkadaşlarının yardımı ile kendine bir çiçekçi dükkânı açar. Açılışta tüm eski arkadaşlar buluşur.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com