Magazin Oskarları Ödül Töreni’nde Gündüz Gece programı, ‘En İyi Gezi Programı’ ödülüne layık görüldü. Gecede ödül alan ünlü isimler gecenin ana teması  “Kadına Şiddete ve Çocuk İstismarına ‘Dur’ De, Yapma” başlığı altında konuşmalar yaparken, En İyi Gezi Programı kategorisinde ödül alan Kürşat da aldığı ödülü Anadolu’nun vefakâr kadınlarına ithaf etti.

İnternet medyasında 18. yılını kutlayan Magazinci.com’un gelenekselleşen ödül töreninde alanlarında en iyiler ödüllendirildi. Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı gecede, 2013 yılından bu yana Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ‘Gündüz Gece’ programı da En İyi Gezi Programı ödülünün sahibi oldu. Ödülü alan Kürşat, Kanal 7 ailesi ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederken, ödülü kendisi ve ekibine evlerini, sofralarını açan Anadolu’nun vefakâr kadınları adına aldığını belirtti.

Gündüz Gece ekibi ile birlikte Anadolu’yu karış karış gezen Kürşat, farklı kültürleri, yöresel lezzetleri ve gelenekleri ekrana taşıyor. Yaptığı birçok başarılı projeyle adından söz ettiren Zeynep Tor’un yönetmenliğinde ekrana gelen Gündüz Gece, Kürşat’ın sıcak sohbeti ve programa eşlik eden yöre Türküleriyle izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Neşesi, kahkahası ve güzel sesi ile insanların kalbinde yer edinen Türkücü Kürşat’ın sunumu ile Gündüz Gece her Cumartesi 22:50’de Kanal 7 ekranlarında…

YENİ BÖLÜMLER izle7.com