Masum – Saathiya 103. Bölüm İzle

3 Temmuz Cuma

RASHİ’NİN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Ekranların sevilen yabancı dizisi Masum – Saathiya 3 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölüm 103. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Cigar Rashi’yle yüzleşip onun yalanlarını ortaya çıkarır. Duydukları karşısında şok olan Rashi kendini affettirmeye çalışır. Cigar yaşananları ailesine anlatacak mı?

103. Bölüm

Cigar Rashi ve Urmila’nın geçmişte oynadığı oyunları fark eder. Cigar’daki değişikliği anlayamayan Rashi onu mutlu etmeye çalışır. Cigar ise Rashi’ye her şeyi bildiğini söyler. Rashi tüm foyasının ortaya çıktığını anlayınca paniğe kapılır. Cigar’a kendisini affettirmek için çabalayan Rashi başarısız olur. Cigar onu artık hayatında istemediğini söyleyince Rashi yıkılır. Rashi’nin eve nasıl geldiğini herkesin bilmesi gerektiğini düşünen Cigar, onun yalanlarını ailesine anlatacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com