Masum – Saathiya 104. Bölüm İzle

4 Temmuz Cumartesi

RASHİ KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 4 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 104. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Cigar’ın sevgisini tekrar kazanmak için Sonal ile konuşmaya karar verir fakat ona isteğini kabul ettiremez. Çok öfkelenen Rashi Sonal’in arabasına zarar verir. Onun bu hamlesi nelere yol açacak?

104. Bölüm

Rashi Cigar’a kendini affettirmeye çalışır. Fakat Cigar’ın öfkesi dinmez. Rashi Gopi aracılığıyla Cigar’ın eski nişanlısı Sonal ile buluşur. Rashi Sonal’den Cigar’a yalan söylemesini ister. Sonal ile tartışan Rashi onun arabasının lastiğini patlatır. Eve geldiklerinde Sonal’in bir anda ortadan kaybolduğunu öğrenen Rashi ne yapacağını şaşırır. Gopi ise olanları ailesine anlatmak ister. Rashi Gopi’yi engellemek için elinden geleni yapar. Rashi’nin Sonal’in kaybolmasından sorumlu olduğu ortaya çıkacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com