Masum – Saathiya 105. Bölüm İzle

5 Temmuz Pazar

RASHİ EVİ TERK EDİYOR

Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 5 Temmuz Pazar günü yayınlanan son bölüm 105. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Cigar’a kendisini affettiremeyince evi terk eder. Kokila ise ortada bir sorun olduğunu anlar. Kokila gerçekleri öğrenince ne yapacak?

105. Bölüm

Cigar Rashi’ye artık kendisi için bir yabancı olduğunu söyler. Rashi her ne kadar kendisini affettirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bunun üzerine Rashi intihar etme numarası yapar. Cigar onun yine bir oyun oynadığını anlar. Planları işe yaramayan Rashi eşyalarını toplayıp annesinin evine döner. Cigar’ın kendisini almaya geleceğine emin olan Rashi Urmila’nın sözlerine kulak tıkar. Kokila ise Rashi ve Cigar arasında olanları merak eder. Kokila gerçekleri öğrendiğinde ne tepki verecek?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com