Masum – Saathiya 113. Bölüm İzle

13 Temmuz Pazartesi

GOPİ’NİN HAYATI TEHLİKE’DE

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 13 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 113. bölümüyle izle7.com’da.  Masum’da bugün Ahem Gopi’yi kurtarır ve apar topar hastaneye götürür. Durumu kritik olan Gopi yaşayacak mı?

113. Bölüm

Ahem kolonların altında kalan Gopi’yi kurtarır ve hemen hastaneye kaldırır. Doktor Gopi’nin hayati tehlikesi olduğunu söyleyince Ahem yıkılır. Rashi ise Gopi’nin kendisi için yaptığı fedakarlıktan sonra vicdan azabı çeker. Urmila Rashi’yi kendi tarafına çekmek istese de başarılı olamaz. Gopi’ye kan gerektiğini öğrenen Rashi Urmila’ya kan vermesini söyler. Urmila bunu kabul etmez fakat Rashi ve babası baskı kurunca kan vermek zorunda kalır. Gopi kurtulacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com