Masum – Saathiya 129. Bölüm İzle

29 Temmuz Çarşamba

RASHİ GOPİ’Yİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR

Ekranların ilgiyle izlenen yabancı dizisi Masum – Saathiya 29 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 129. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi ailenin gözünden düşürmek için elinden geleni yapar. Kokila ise onun hareketlerinden şüphelenir ve Rashi’yi göz hapsine alır. Rashi planında başarılı olabilecek mi?

129. Bölüm

Kinjal, piyangonun aslında Urmila’ya değil kendisine çıktığını öğrenir. Urmila’ya hesap soran Kinjal paralarını ister. Urmila ise paraları kaybetmemek için hepsini harcadığını söyler. Öte yandan Rashi Gopi’yi devre dışı bırakıp ailenin gözüne girmeye çalışır. Gopi Hetal’e masaj yapmak için bitkisel bir yağ karışımı hazırlar. Rashi ise onun hazırladığı yağı döküp yerine motor yağı koyar. Rashi’nin bir plan yaptığından şüphelenen Kokila ise gözünü onun üzerinden ayırmaz. Rashi Gopi’yi ailesinin önünde rezil etmeyi başaracak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel