Masum – Saathiya 143. Bölüm İzle

12 Ağustos Çarşamba

ANİTA AHEM’DEN VAZGEÇMİYOR!

Sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 12 Ağustos Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 143. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Ahem, Anita’nın hastalığı yüzünden Gopi’ye kötü davranmak zorunda kalır. Anita, bir türlü Ahem’in Gopi ile evli olmasını kabullenemez.

143. Bölüm

Ahem, Gopi ile Anita arasında kalır. Anita’nın hastalığı Ahem’in davranışlarını değiştirir. Anita, Gopi yerinde kendisinin olmasını ister. Kendini çok yalnız hisseden Anita, Ahem’in merhametini kullanır. Ahem’den hep yanında olmasını istediğini söyler. Diğer yandan Gopi, Ahem’i kaybetmekten çok korkar ve ağlar. Rashi, Ahem konusunda Gopi’yi sert bir şekilde uyarır. Kukila ise Anita’yı Ahem’den uzaklaştırmak için planlar yapar.

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel