Masum – Saathiya 162. Bölüm İzle

31 Ağustos Pazartesi

KOKİLA İZ PEŞİNDE

Masum’da bugün Kokila Gopi’nin turşularını çalan kişinin Savita olduğunu düşünür. Savita inkâr etse de masum olduğunu ispatlayamaz. Kokila gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenecek mi?

162. Bölüm

Urmila ve Rashi, Gopi’nin turşuculuk işindeki başarısını gölgelemek için ellerinden geleni yapar. Kokila ve Gopi turşuları kontrol ettiklerinde içinde çok fazla yağ olduğunu fark eder. Birinin turşuları kasıtlı olarak bozmak istediğini anlayan Kokila bu kişiyi yakalamak için bir plan yapar. Kokila komşusu Savita’yı Gopi’nin turşularıyla dolaşırken görür ve onun kapısına dayanır. Rashi Kokila’nın Savita’dan şüphelendiğini anlayınca çok rahatlar ve kendi suçlarının ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. Kokila gerçek suçluyu bulabilecek mi?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com