Masum – Saathiya 164. Bölüm İzle

2 Eylül Çarşamba

URMİLA VAZGEÇMİYOR

Masum’da bugün Urmila’nın planları suya düşse de o bu işten asla vazgeçmez. Gopi’yi zor duruma düşecek bir belge imzalatmaya çalışan Urmila’nın planı işe yarayacak mı?

164. Bölüm

Ahem’in uğraşları sonuç verir ve Gopi hapse girmekten kurtulur. Kokila gelininin bu işi artık yapmaması gerektiğini söyler. Ahem ise artık belgelerle çalışacağını belirterek annesini rahatlatmaya çalışır. Planları sürekli, suya düşen Urmila ise yeniden harekete geçer ve Daval’in Gopi için hazırladığı sözleşme belgelerini değiştirir. Belgeleri Gopi’ye imzalatamayan Urmila Daval’in imzalaması için uğraşır. Daval ise halasının bu isteğini gerçekleştirmez. Aklına sinsi bir plan gelen Urmila’nın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel