Masum – Saathiya 165. Bölüm İzle

3 Eylül Perşembe

MODİ AİLESİNİN BAŞI BELADA

Masum’da bugün Urmila’nın açgözlülüğü Modi ailesinin başını büyük bir belaya sokar. Gopi’ye gizlice sözleşme imzalatan Garudiya turşuları kendisi için yapmasını ister. Modi ailesi bu beladan nasıl kurtulacak?

165. Bölüm

Urmila Gopi’nin başına büyük bir bela açar. Eski arkadaşları olan Garudiya’nın zengin olduğunu düşünen Urmila ondan para alabilmek için her istediğini yapar. Urmila sayesinde Gopi’nin turşularını duyan Garudiya bir yolunu bulur ve Gopi’ye gizlice turşuları kendisi için yapacağını belirten bir sözleşme imzalatır. Büyük bir tuzağa düştüklerini anlayan Modi ailesi Garudiya’nın oyununu bozmak için bir çare aramaya başlar. Gopi Garudiya’nın esaretinden kurtulabilecek mi?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 3 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölüm 165. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com