Masum – Saathiya 173. Bölüm İzle

11 Eylül Cuma

SAVİTA KOKİLA’YA TUZAK KURUYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 11 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölüm 173. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Savita’nın yol açtığı sorunları çözer. Bu durum Savita’nın hiç hoşuna gitmez. Kokila’ya karşı iyice bilenen Savita ne yapacak?

173. Bölüm

Gopi’nin uğraşları sonuç verir ve bayram alanında Bengallilerle birlikte kutlama yapmalarına izin çıkar. Fakat iki takım arasında sürekli sorun yaşanır. Kokila bir anda kablolardan birinin yandığını görür ve sigortaları kapatır. Elektriğin kesilmesi büyük bir tepkiye neden olur fakat Kokila’nın büyük bir yangını önlediği ortaya çıkınca iki takım arasında barış sağlanır. Savita ise Kokila’nın kendisini geçtiğini düşünür ve ona karşı bilenir. Gözünü hırs bürüyen Savita ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com