Masum – Saathiya 174. Bölüm İzle

12 Eylül Cumartesi

GOPİ ORTADAN KAYBOLUYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 12 Eylül Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 174. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’yi alışveriş için çarşıya gönderir. Gopi bir mabette mahsur kalır. Ahem mahsur kalan karısını kurtarabilecek mi?

174. Bölüm

Modi ailesinin evinde Gopi’nin bebeği için kutlama hazırlıkları başlar. Tüm iş yükü üzerine binen Rashi çok öfkelenir. İşlerini hafifletmek isteyen Rashi Gopi’den yardım ister. Gopi’yi çarşıya gönderen Rashi bu durumu Kokila’dan saklamaya çalışır. Gopi dışarıya çıktığında dua etmek için mabede gider fakat bir yanlışlık sonucu burada kilitli kalır. Gopi’den haber alamayan Rashi durumu aile üyelerine bildirmek zorunda kalır. Karısının ortadan kaybolduğunu duyan Ahem ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel